خدمات ما

هوشمندسازی ساختمان

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، هوشمندسازی ساختمانهای مسکونی و صنعتی در بسیاری از موارد به عنوان یک امر ضروری در آمده که مزایای بیشمار آن بر هیچ کس پوشیده نیست. برای مثال سیستمهای کنترلی داخل و خارج ساختمان مثل هوشمندسازی نور و سرمایش و گرمایش، سیستمهای حفاظتی هوشمند، کنترل موتورخانه و … سطح رفاه و آسایش را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند. همچنین سیستمهای کنترلی و اوتوماسیون صنعتی به میزان قابل توجهی باعث افزایش کیفیت و راندمان و کاهش هزینه شده اند. به همین دلیل نیز در سالهای اخیر با تمرکز بر انجام پروژه های مختلف در زمینه هوشمند سازی تجربیات بسیار ارزشمندی کسب نموده ایم و دپارتمانهای مهندسی ما در رشته های مختلف قادر به ارائه خدمات و همکای در پروژه های هوشمندسازی در سطح بسیار مطلوب می باشند.

طراحی معماری و داخلی و اجرای ساختمان

در سالهای اخیر با افزایش قیمت زمین، مصالح ساختمانی و دستمزد نیروی انسانی و همچنین کاهش مساحت فضاهای در دسترس، اهمیت طراحی فاخر معماری ساختمان بیش از پیش مشهود شده است. همچنین پیاده سازی راهکارهای هوشمندسازی و کاهش اتلاف انرژی قبل از ساخت و در مرحله طراحی علاوه بر کاهش قابل توجه در هزینه ها اثر گذاری این راهکارها را نیز دوچندان خواهد نمود. به همین منظور دپارتمان معماری ما با بهره گیری از نیروهای با استعداد و با تجربه و همچنین با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای شبیه ساز فضاهای داخلی و خارجی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود.

بازسازی ساختمان

با افزایش قابل توجه مصالح و همچنین پیچیده شدن فرایندها و مجوزهای ساخت بناهای جدید، بازسازی ساختمانها توجیه اقتصادی و زمانی پیدا کرده است. اما باید در نظر داشت انجام بازسازی بدون داشتن طرح مقاوم سازی بنای موجود و طراحی معماری علاوه بر اتلاف هزینه و زمان امکان ایجاد خطرات را نیز در پی خواهد داشت. به همین منظور دپارتمان سازه و معماری ما آماده ارائه طرح های مقاوم سازی و معماری و حتی تغییر کاربری سازه های مسکونی و تجاری و صنعتی موجود شما با استفاده از مهندسین مجرب و بر اساس جدیدترین روشهای طراحی و مطابق با ضوابط معماری و شهرسازی می باشند.

بازرگانی داخلی و خارجی و تامین تجهیزات

در حال حاضر جدیدترین طرحهای معماری و عکسهای بهترین سازه های جهان در بستر اینترنت به صورت رایگان در اختیار همگان قرار دارد. به همین دلیل نیز افراد سرمایه گذار در امر ساختمان با مشاهده چنین طرحها و عکسهایی علاقه مند به اجرا و پیاده سازی سازه های خود با همان کیفیت هستند. اما باید توجه داشت که مهمترین اصل در اجرای چنین سازه هایی پس از طراحی معماری، دسترسی به مصالح، متریال و تجهیزات با کیفیت و مناسب می باشد. بنا براین تیم بازرگانی داخلی و خارجی ما با تنظیم تفاهم نامه با بسیاری از برندها و تامین کنندگان داخلی و خارجی امکان تامین مصالح و تجهیزات مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است.

طراحی صنعتی

تیم مهندسی ما با تجربه در طراحی و اجرای سازه های صنعتی در بخشهای معماری صنعتی، پروسس، طراحی سازه، پایپینگ، طراحی و تامین تجهیز، برق، ابزار دقیق و اتوماسیون آماده ارائه خدمات به شرکتها و کارخانجات تولیدی در زمینه های مختلف از جمله فولادسازی، تولید و پروسس روغن خوراکی و دام، نساجی، دامداری، سازندگان تجهیزات و استراکچر فولادی، مجتمع های کشت و صنعت و غیره می باشد.

مشاوره و تهیه طرحهای توجیهی

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان ما می توانید با استفاده از یکی از روشهای ارتباطی با دپارتمانهای مهندسی ما در رشته های مختلف ارتباط برقرار کرده و از تجربیات ارزشمند مهندسین ما برخوردار شوید. همچنین با استفاده از مدارک و تجربیات پروژه های قبلی قادر خواهیم بود تا شما را در تهیه طرحهای توجیهی و پروپوزال در زمینه های مختلف یاری نماییم.